chovatelska stanice australských ovčáků a welsh corgi pembroke

Chovatelská stanice Australských ovčáků Welsh Corgi Pembroke |

Naše chovatelská stanice získala mezinárodně chráněný název v roce 2014. Začali jsme se specializovat na chov psů, kteří mají svůj původ v Americe.  Ano, jsou to opravdu Australští ovčáci.  Náš první vrh jsme odchovali v roce 2014.
Po několika letech jsem si splnila sen a pořídila si corgiho. Po 10letech, tedy v roce 2024 jsme odchovali naše první štěňátka.

Naši psi dosahují vynikajících výsledků nejen na výstavách, ale také na zkouškách a v psích sportech. Jsme právem hrdí na naše psí zlatíčka!

 
VÝSTAVY

Výstavy jsou pro nás zábavou, ale skutečné umění spočívá v samotném chovu. Mám ráda akci, rychlost, přirozenost a krásu, což australský ovčák i WCP skvěle vystihuje. Je to náš koníček a naše psy vystavujeme po celé Evropě.

RYCHLOST, KRÁSA & VŠESTRANOST – TO JSOU NAŠI AUSÍCI

SPORTY

Australský ovčák a Welsh corgi pembroke je všestranný parťák pro život a každý sport s ním děláme naplno. Za své působení u AUO jsem vyzkoušela téměř všechny sporty. Závodně se věnujeme hoopers a agilitám, okrajově canicrossu, flyballu, frisbee a poslušnosti.

 

U NÁS DOMA

Naše psy chováme proto, že je máme rádi. I když vlastníme zahradu, žijí s námi v domě, který jsme jim přizpůsobili, ne v kotcích. Vybudovali jsme pokoj s porodnou a odchovnou pro štěňátka. Samozřejmostí, pro naše psy je také přístup na zahradu kde pobývají během dne. Máme však stále na mysli, že je to plemeno, které potřebuje kontakt s lidi.

U NÁS DOMA

Naše psy chováme proto, že je máme rádi. Vlastníme zahradu ale všichni žijí s námi vevnitř. Pro štěňátka máme pokoj, kde vyrůstají. Samozřejmostí 

SOCIALIZACE A VÝCVIK

Každý náš pes dostává individuální péči a výcvik. Dbáme na jejich fyzické i psychické zdraví, pravidelně je kontrolujeme a zajišťujeme jim dostatek pohybu a stimulace. Naši psi jsou nejen krásní, ale také zdraví a šťastní.

ENERGIE, ODDANOST & INTELIGENCE- TO JSOU NAŠI CORGI

S láskou a péčí chováme vaše čtyřnohé parťáky. Děkujeme za vaši důvěru.
 
Nikedogsstation.cz